| winnie98 a întrebat:

Deci. unui baiat ii place de mine dar mie nu imi place de el, chestia e ca mie imi place de colegul lui care tot timpul incearca sa ma faca sa vorbesc cu baiatul ala. Am sentimentul ca si lui ii place de mine dupa cum se comporta.Dar nu stiu sad Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Cosmin1I a răspuns:

Daca iti pasa de acel baiat caruia ii place de tine o sa pastrezi distanta fata de amandoi, daca nu dai doi bani pe el atunci incearca ceva cu prietenul lui. Ceea ce NU recomand deoarece ai strica o prietenie

| IAmAFreak a răspuns:

Spune-i celui pe care il placi ca il placi. Alceva nu prea ai de facut. E adevarat ca cel care te place se va simti cam naspa, dar asta e. Sau intreaba-l pe tipu de care-ti place daca te place el, apoi actionezi dupa raspunsul lui.

| tyutryt a răspuns:

Cred ca isi ascunde sentimentele.Este genul de om care sacrifica totul pentru altii.Probabil a avut mici scapari deci banuielile tale sunt confirmate, te place, dar se inchide in el insusi.Da-i senzatia ca sunteti mai mult decat prieteni fa tot ce poti sa-l scapi de teama lui de a recunoaste ceea ce simte.Succes!