| EuEduard a întrebat:

deci vreau sa ma transfer de la liceul meu cu profil Real la un liceu cu profilul Mate-Info (mentionez ca trec pe clasa IX)... si mi s-a spus ca tebuie sa dau o diferenta (Info)... care imi poate spune mai exact di ce dau test?
Dau funda + Vot la raspuns correct si vot la ceilalti

1 răspuns:
| Lauragd a răspuns:

straight face...Info e cea mai criminala materie. Daca esti foarte bun la calculatoare poate o sa iti placa si o sa te descurci. Daca nu, o sa fie naspa.Si eu fac info dar nu ii vad rostul, e o materie grea si oribila.(mie nu imi place)