| celula a întrebat:

Salut,deţin un blog,şi as vrea să aflu o părere sincere în legătură cu postările de până acum,aspectul blogului,ce modificări ar trebui să fac, ceva de genul.
Blog-ul: http://jurnalpentru1000dezile.wordpress.com/. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Imi place foarte mult.
Ti-am dat like happy
Continua tot asa, o sa ai succes.
Ai subiecte interesante, un nume de blog interesant si un vocabular foarte draguthappy
Fundita?
Te pup!

| Sadop a răspuns:

Mie sincer imi place, faci o treaba buna!
Succes in continuare!

| Lorenuta2000 a răspuns:

Mie imi place. continua tot asa!

| DennySa660 a răspuns:

Bravooo,esti tare imi place blogul taulove struck ti-am citit toate postarile, o sa il urmaresc, ti-am dat likelove struck