| jhonny_2304 a întrebat:

Din nou, am nevoie de sfaturi...
Fata pe care o plac tocmai s-a despartit de prietenul ei iar pentru. mine e o sansa buna de a incerca sa fiu cu ea(zic eu). Chestia e ca, eu cred ca stie ce vreau de la ea (stiu ca totu pare simplu) dar nu prea imi pot da seama daca si ea ma place...
Cum sa fac sa o "testez" (nu stiu daca e cea mai buna exprimare) sau ceva de genul?!
Multumesc!
Evident, dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

O inviti la intalnire. Ii aduci flori(demodat, dar inca mai merge, asa de impresie). Va plimbati, vorbiti.Si atunci va aparea momentul X.Atunci cand ii zici o chestie si ea se uita la tine si tu la ea si va sarutatismugEndwinking

2 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Pai da-ti si tu seama dupa cum se comporta cu tine. Sau pune o prietena de-a ei sau de-a ta sau prieten ma rog sa o intrebe. Cel mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa saruti o fata in prezenta ei lucrul asta ori o va face geloasa ori o va indeparta. dart poti pur si simplu sa o intrebi sunt sigura ca voua baietilor va e frica de refuz eu astept de la un baiat o simpla intrebare "stai cu mine?" e mai mare ca mine si cred ca ma placa dpa cum se comporta insa daca imi zambeste sau se uita la mine nu pot privi in ochii lui atat de emotionata sunt deci se poate ca ea sa nu isi poata arata sentimentele. poate s-a despartit pentru tine mai stii? deci spune ce simti fara rusine ptc pe noi ne enerveaza sa ne faceti sa asteptam