| DoOdO a întrebat:

Salut din nou...tot ma gandesc de ceva timp la o porecla pentru mine.sunt o fata foarte energica, spontana, simpatica, etcbig grin... fundita pentru cele mai bunewinking

Răspuns Câştigător
| Dodo410812345 a răspuns:

Sall,uite o sugestie Ziggi (zighi) e fff ok pentru tine pentru ca acesta porecla da energie happy fundita?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colorici, crazyutza, funyy, fulger cam atat mi-a venit in minte acum... nuss prea grozave da mergwinking depinde si de gusturile tale happy
funda puppy dog eyes

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Dodolina, broken, crazyybig grin strumf barbie bruneta funda?

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Zambilici, hepta, kaya, dee-dee, emotion, funkstah, miu,

| YoloSwagAahhaha a răspuns:

Zambilici!