| octa2021 a întrebat:

Doresc o parere.
De la varsta de 15 ani mam izolat de lume timp de patru ani.De prietenii pe care ii aveam inainte si de fosti colegi din gimnaziu, deoarece aveam probleme la scoala si nici parinti nu ma-i vorbeau cu mine(imi dadeau bani de buzunar, dar nu imi vorbeau) si am hotarat sa m-a apuc de invatat in urmatoarea treapta a vietii (liceul), am reusit si am luat note bune plus bac-ul si acum sunt la facultatea mult visata.

Acuma as dori sa imi fac prieteni si o iubita.

Vreau sa intru in discuti cu diferite persoane de varsta mea si sa m-a intalnesc cu ei sau ele prin oras.

Credeti ca este bine? dati-mi alte variante sau sugestii.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| GoldandSilver a răspuns:

Salut! Felicitari pentru rezultatele tale scolare, insa este trist ca te-ai izolat, probabil ti-a placut atat de mult cartea incat nici nu ti-a mai pasat de viata sociala, ceea ce este un lucru interesant. Apreciez faptul ca iti doresti sa iti faci prieteni si sa-ti faci o iubita. Eu sunt dint Galati, sper sa fii si tu de acolo. Trebuie sa mentionez, insa ca ai cateva greselute gramaticale, probabil ai scris in graba, nu te judec sau ceva. Sper sa reusesti sa-ti largesti cercul de prieteni! Funda? Poate mentinem legatura!

1 răspuns:
| justanotheruser99 a răspuns:

Este chiar foarte indicat sa te exteriorizezi si sa socializezi, adică nu e nimic greșit in ceea ce faci, așa ca mult succes!