| dksjgpfbgfbopgdfk a întrebat:

Doresc sa-mi fac un blog, dar nu stiu ce nume sa-i punbig grinas dori niste sugestii

9 răspunsuri:
| Zâmbărici a răspuns:

Blogul lui Costy Honeylove strucklove struck laughing:*:*

| georgiana37 a răspuns:

CostelushPurcelush. :d...nu stiu depinde ce vrei u

| Nic a răspuns:

Depinde ce subiecte vei aborda pe blog. Iar alt criteriu ar fi sa fie usor de gasit pe google.

Bafta

| karra a răspuns:

Supercostel sau,, eu voi salva planeta,,... daca vrei ca blogul tau sa fie vizitat puneti ca nume ceva amuzant, oamenii daca vad ceva amuzant vor accesa mai multwinkingsucces

| videoblog a răspuns:

Pune si tu o porecla pe care o ai :) iti recomand sa insisti si pe promovare, mai ales in ceea ce priveste promovarea posturilor de blog. astfel, utilizeaza http://www.bagamare.ro/

| rserpu a răspuns:

Pacat ca nu ai 18 ani happy ca te bagam in GDI happy. Apropo, ii poti da un nume dupa ce teme vei aborda pe blog. Exeplu: daca faci sport extrem si vei vb despre asta pe blog, atunci ii pui numele extremeRomania sau extremeOrasultau, extremeMania. happy Bafta.

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Blogul lui costelus rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde la ce te gandesti tu. Poti sa pui: Costel(anul in care te-ai nascut sau un numar)Costelutzu, Eu_Costel(un numar)Cel_Mai_Tare etcc depinde ce vrei tu happy

| sexydya a răspuns:

Nu stiu... ceva de genu costycostel