| agrskate a întrebat:

Salut, doresc sa stiu si eu anume unde este plaja KUDOS. Am inteles ca este pe undeva prin mamaia sau ceva de genul. daca puteti sa ma ajutati cu mai multe detalii pls.

1 răspuns:
| RMCmarius a răspuns:

Kudos Beach este de 10 ani plaja clubberilor din Mamaia. Am inceput cu o idee de distractie intre prieteni, o comunitate de oameni care iubesc muzica, petrecerile in aer liber si soarele. Sute de week-end-uri in care DJ-ii au mixat non-stop pe arsita din august sau pe ocazionalele ploi de la 1 mai. Petrecerea continua!

Astazi, Kudos Beach a evoluat! Este mai mare, mai frumoasa, mai interesanta. 10. 000mp de plaja intr-o noua infatisare, insa cu acelasi spirit. Acum si cu un nou website, kudos.ro, pe care afli tot ce se intampla pe Kudos si unde vei gasi poze, mixuri si videoclipuri de la petreceri. Surfeaza pe net si in week-end, hai pe Kudos!