| alextotal a întrebat:

Dupa cum stiti pe data de 3 ianuarie am castigat tricoul TPU. (am avut cele mai multe raspunsuri) Cum o sa-l primesc acasa? O sa primesc pe mail un mail in care trebuie sa confirm sa sunt eu? Sau cum? Va rog ajutati-ma. Funda

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Care face pariu ca el a facut cont special pentru tricoul acelarolling on the floor)? uitati-va la data la care e creat contul lol laughinghehehe... ce ai facut pustiule, nu ai mai dormit deloc?

| mona a răspuns:

Chiar daca ai avut mai multe raspunsuri inca nu-i sigur ca l-ai castigat, asta depinde cat de corect ai raspuns la intrebari] iar daca intr-adevar ai castigat tricoul vei primi un mail

| Latinmoon a răspuns:

Se aude ca vor trimite un mail daca chiar ai castigat.
Mult succes! >big grin