| pisica90 a întrebat:

Salut,e adevărat că oamenii tind să spună adevărul la nervi? și de ce? mama de exemplu la nervi este complet o alta persoană, îmi spune javră, handicapată și multe altele.dar in restul timpului e atât de drăguță și iubitoare.e bipolaritate sau

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

Da, toti la nervi "desartam" tot adevarul crud.
Ce face mama ta e jignire, dar e "traducerea" a ceea ce vede in tine. Nu e bipolaritate in nici un caz.
Incearca sa nu o mai superi. La urma urmei, ea te creste, ea te ingrijeste.