| Servetzel a întrebat:

E cam pe ultima suta de metri, dar...

Maine incep clasa a noua si am inteles ca voi avea diriginte. Ar trebui sa iau flori sau ceva?

Funda happy

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Buna.
NU, e barbat nu-i nevoie de flori, eu nu am mai luat flori din clasa 5laughing

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa e frumos la inceput de an, sa mergi cu flori, chiar daca ai diriginte

| Miza a răspuns:

Salut.

Dacă vei avea dirig. doar nu îi duci flori :-s laughing. îi duci şi tu o mică atenţie. o ciocolată la cutie şi un set de parfum spray şi deodorant. spre exemplu. acum na happy. te-ar costa pînă în 50 de lei. dar nu e atîta.

Baftă big grin

| ɹαℓυ a răspuns:

Daca ai diriginte, nu trebuie sa te duci cu flori.Si eu am si nu ii cumpar nimic.
Bafta maine! big grin

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns:

Normal ca-ti trebuie!

| xRomanianGirlx a răspuns:

Ce cadouri visati? E inceput de an..trebuie doar o atentie,adica o floare... DIRIGINTEI. am dirig,singurul cadou pe care i l-am luat a fost de craciun, o cheta cu colegii. chestiile astea cu cadourile separate is doar un mod de a pupa in fund. o colega a mers la dirigu cu floare si asta a zis mersi. a fost singura care i-a dat, si el a inceput sa rada. NU se dau flori la barbati numai la ceremonii, gen cand termina facultatea. Inceperea anului scolar nu mai e nimic interesant pentru ei. Daca ii iei, te faci de rusine!