| Cosminel1192 a întrebat:

E cineva aici care a luat lecitina si imi poate spune daca este buna? Si daca da, in cat timp isi face 'efectu'?

App. Daca iei pastile de genu' care te ajuta sa te concentrezi, are ceva daca bei alcool

1 răspuns:
| Ovidiutzul19 a răspuns:

Lecitina e buna pentru iau si eu.E pentru memorie iar pastilele arata ca bucatelele de ciocolata si are gust de ciocolata.Parctic e ciocolata normala pentru ca ciocolata iti stimuleaza minte te face si energic dar nu e prea bine sa mananci prea multa pentru ca sunt pastile. Daca esti minor pastilele se i-au una dimineata, una dupa-amiaza si una seara si tot asa in fiecare zi. Daca esti adolescent se ia 3 dimineata si 3 seara.Asa stiu. Oricum cand le cumperi sa intrebi doctorul cum si cand se iau pe zi.Si nu e bina se iei lecitina si apoi sa bei alcool pentru ca dupa aceia te vei ameti de cap sa poate iti vei pierde cunostina sau te vei simti foarte rau iti va veni greata. Sper ca te-am ajutat. Funda?