| BaiatulTPU a întrebat:

E tipa asta pe care o plac, si de ceva vreme, imi da si ea semne ca ma place. Dar a trecut ceva timp si nu i-am dat semne ca o plac... Cum sa-i dau si eu semne ca o plac? Adica sa ma dau la ea. Si cand raman singur cu ea cum sa o ating si unde? Si cum sa actionez? De obicei ma apuca de mana ai ma duce intr-un loc in care ramanem amandoi singuri si nu fac nimic pentru ca nu stiu cum sa incep si cum sa actionez straight face Sfaturi va rog.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarut-o spontan cand te duce intr-un loc ferit de cineva si ai incredere ca se va gandi toata ziua la tine daca faci asta. In rest tine-o de mana, joaca-te cu ea, ciupeste-o... doar nu o vei mangaia pe picioare pentru ca e destul de dubios si o dai in alta treaba

| BaiatulTPU explică (pentru anonim_4396):

Spontan insemnand? thinking Si faza cu ciupitul nu am inteles niciodata cum sa o fac laughing Ajuta-ma te rog big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru BaiatulTPU):

Sa o ciupesti asa de mana sau solduri usor... incearca pe tine intai (ca si cum ai luat o scama de pe tine, dar tragi de piele) laughing Spontan inseamna brusc, fara se astepte la asta

| BaiatulTPU explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult big grin Mai ai sfaturi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BaiatulTPU):

Hm, deocamdata fa ce ti-am zis si apoi in caz ca nu ai idee ce sa mai faci mai pune o intrebare

| BaiatulTPU explică (pentru anonim_4396):

Luni ma vad cu ea si m-ar mai fi ajutat cateva gesturi dragute si as vrea sa vad ce iese big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru BaiatulTPU):

Ia-i si un trandafir

| BaiatulTPU explică (pentru anonim_4396):

Nu ii plac chestiile astea care sa i le dau gen trandafirii, alt fel de gesturi daca ai vreo idee.

| Zazy a răspuns:

Păi vorbește cu ea, atât pe Facebook cât și în realitate, alint-o sau pune-i porecle drăguțe, zâmbește-i (mult, sincer, sunt o fată și știu ce trebuie să faci laughing ) Și când rămăi singur cu ea, apropie-te mai mult de ea, și o poți lua de mână sau o iei în brațe. Cam atât pentru moment.

| BaiatulTPU explică (pentru Zazy):

Ce efect are zambetul fata de voi fetele venind din partea unui baiat? Si pentru ca esti fata mai da-mi si tu sfaturi pentru ca stii ce sa-mi zici fiind fata happy

| Litipalut a răspuns:

Eu in calitate de fata ti-as recomanda sa fi cat de romantic poti. Iao tu pe ea de mana si duo undeva, oriude si dai o ciocolata un trandafir orice si bineinteles ca ia o sa te i-a in brate si tu o saruti