| Sabryy a întrebat:

E un baiat la mine in clasa, numele lui e Vali. E foarte de treaba, cel mai bun AMIC al meu. Si noi mereu ne batem, alergam, eu ii zic "Caine", el "Vita" laughing dar in gluma. Nu stiu daca ma place. Eu sper sa nu, pentru ca are iubita, dar mereu vine la mine in pauze...si nu stiu c sa mai cred. Voi ce parerea aveti? Sunt eu prea exagerata, sau ar putea sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Este ca dragostea dintre caine si pisica. Daca at cand vine la tine ar putea sa mearga la prietena lui, atunci intr-adevar e foarte posibil sa te placa, insa daca prietena lui nu-i prin preajma si nu poate merge la ea, atunci tu esti doar o optiune convenabila care il scapa de plictiseala si cu care se distreaza.