| dalvvip a întrebat:

Eram 4 persoane două fete şi doi băieți am băut un pic nu pot să spun că mult, una dintre fete s-a dus în pat la care mă cheamă şi pe mine lîngă ea, am mai vorbit am pupato etc... nu am făcut sex şi a doua zi deja a început să mă evite, dar eu mam ataşat de ea, şi tot încercam să mă apropii de ea, mi-a zis că e ocupată, ca are prieten. Eu am 17 ani si nu am avut nici o relație, de ce sa întîmplat aşa că era beată si ma voia? am rămas voarte dezamăgit de mine, carei problema mea?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

laughing)) era beată, asa facea pe moment nu insemna ca ii place de tine sau ceva

| Andreeush a răspuns:

Tu nu ai nici o problema.
Problema e la ea. Are prieten si te-a chemat la ea?
De ce ai vrea o astfel de iubita care atunci cand bea se culca cu cine apuca?
Treci mai departe, nu merita sa iti pierzi timpul cu ea.

| dannyel86 a răspuns:

Nu e o problema cu tine. happy Alcoolul ne da mult curaj si ne provoaca la lucruri pe care nu le-am face daca am fi cu capul limpede.winking
A fost un instinct de moment, pe care fata poate acum il regreta.
Tu ai considerat ca asta v-a apropiat, dar ea nu vede lucrurile la fel.
Mergi inainte si incearca sa-ti faci o prietena care sa te placa cu adevarat.

| Felissa13Eden a răspuns:

Daca are prieten si s-a combinat cu tine cand erati beti amandoi, gandeste-te cum s-ar comporta intr-o relatie cu tine.
Nu te mai atasa de fete dupa chestii din astea minore, exista si fete care o sa tina la tine fara sa fie bete.