| weed_6290 a întrebat:

eu as vrea sa intreb o fata daca vrea sa stea cu mine, am mai intrebat-o inainte si mi-a raspuns "nu", iar acum am aflat de la un prieten ca acea fata vrea sa stea cu mine, dar mi-e frica sa o intreb pentru ca nu vreau sa imi spuna "nu" iar... ce sa fac? dau funda :Xbig grin

Răspuns Câştigător
| N0name_7278 a răspuns:

Well:X...
Poti sa o intrebi nu ai de ce sa te rusinezi happy
Fi barbat devil
Daca vrea sa stea cu tine Nu va ezita sa iti spuna "Da".
Baftaa:*
>big grin

2 răspunsuri:
| anonimussssssss a răspuns:

Intreab-o nu fi butan daca vrea bine daca nu la urmatoarea. funda?

| RimePeHartie a răspuns:

Daca acel prieten e de incredere atunci intreab'o daca prietenu nu este de incredere mai bine asteapta un semn de la ea sa nu te faci de ras :d