| 0Andrew0 a întrebat:

Eu si cu un prieten vrem sa punem niste anunturi prin oras pe care le vom oferii oamenilor care ne contacteaza urmatoarele servicii:curatenie generala,curatenie in curte,spalatul vaselor,spalatu vaselor, plimbatul cainelui si servici calculatoare. Tatal meu spune ca ai nevoie de firma pentru a face chestia asta ca sa nu ai probleme cu politia.Si va intreb pe voi daca e adevarata chestia asta.

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Da, trebuie sa ai firma.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bineanteles ca trebuie sa ai firma.Dar poti deschide un PFA.Persoana fizica autorizata.Nu trebuie sediu sau altele.Ci un document care sa ateste asta si sa platesti taxele la stat.

| 0Andrew0 explică (pentru darrio2007):

Ma gandesc ca minorii nu pot sa-si deschida un PFA, nu? happy

| darrio2007 a răspuns (pentru 0Andrew0):

Bineanteles.Dar tu nu ai spus ce varsta ai.Mai asteapta pana la 18 ani.

| dan15cris a răspuns:

Salut uite asa arata o firma de curatenie http://unviitorcurat.ro/, succes.