| TrueMetalHead a întrebat:

Salut.Eu si un prieten vrem sa stim ce sa ii luam unei fete de ziua ei dar nu stim ce ii place.E o fata caruia ii place moda si culoarea ei preferata e mov.Iar noi avem un buget de 50 lei.Deci va rog ajutatine.

4 răspunsuri:
| liliacALB a răspuns:

Incercati si la Bamboo. Nu stiu ce faceti voi cu 50 lei in alta parte

| mamatatasibunica a răspuns:

Evident ca daca ii place moda ii luati o haina ceva, bijuterii sau incaltaminte. Daca aveti la buget 50 lei e bine sa va duceti la newyorker.acolo sunt reduceri cu haine foarte frumoase, la bijuterii stiti voi unde gasiti iar pentru incaltaminte la leonardo sau deichman