| diddy_7476 a întrebat:

Salut eu sunt diddyhappysi am o
Problema happyde vreo 2 saptamâni am cunoscut un baiat dragut (cu 3 ani mai mare)mda.De atunci mereu mă suna vb de vreo 3 ori pe zi si pe mess in fiecare zi.ei bine cand m.a sunat mi-a spus ca e nebun după mine dar ultima oară cand am vb cu el a zis ca nu vrea nimic de la mine ci vrea doar sa fie acel baiat care are grija de mine...ei bine. Eu nu mai știu ce sa inteleg voi ce ziceti vrea sa fie cu mine sau nu?

Ps:in fiecare seara mă conduce acasa si imi spune ca mă iubeste...voi ce înțelegeti prin asta

Multumesc pupiciiii ...va rog lăsați un răspuns mersi:*

5 răspunsuri:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut!
E o poveste draguta...happy
Evident ca vrea sa fie cu tine! Atunci cand ti-a zis ca e nebun dupa tine insemna ca era nebun dupa tine! Cred ca s-a gandit ca a exagerat si ca te-a presat prea mult asa ca a doua chestie cu ''acel baiat care are grija de mine'' a fost ca o explicatie. Si-a exprimat cat se poate de clar dorinta de a fii cu tine, mai mult: de a te proteja!
Eu zic sa nu mai stai pe ganduri si sa-i inapoiezi un "Te iubesc!'' pana nu e prea tarziu. Pare o ocazie unica, pe care nu multi o au happy Nu-l lasa sa-ti scape!

P.S. Sa nu te sperie diferenta de varsta. El te iubeste si a trecut peste acest aspect si daca si tu il iubesti, fa la fel!

| CrysaCrysy a răspuns:

Buna! Probabil ca el vrea sa fiti mai mult decat prieteni, dar nu iubiti, cum sa zic eu..ca fratii. Nu pot sa ma exprim, el vrea sa te apere, tine la tine ca la o sora. Cand va vrea sa fiti mai mult decat prieteni foarte apropiati iti va da de inteles mai bine asta. Uneori cel mai bun prieten al unei fete este chiar un baiat.

| diddy_7476 explică:

Nush...adk na imi place de el si îl iubesc doar ca, nu stiu e puțin ciudat.mereu se găsesc uni sa zica ca el fumează si bea si se drogheaza ...nush ce sa mai cred de aia sunt eu puțin reținută sa nu cumva sa se întâmple ceva adica e așa mai bad boy dar cu mine se comporta super bine happymi.e frica doar sa nu plătesc cevahappy!

| diddy_7476 explică (pentru diddy_7476):

Patesc* dar nu stiu ce sa cred adica uni baga strambeee

| MouSSEauChoColat a răspuns (pentru diddy_7476):

Daca cu tine se comporta atat de bine nu ar trebui sa te iei dupa ce zic altii. Baietii sunt mai mistocari si poate ca fac doar poante. Scopul e sa te simti tu bine langa el. Nu trebuie sa fie un inger de baiat ca sa nu te faca sa suferi. S-ar putea sa-ti faci griji degeaba. Gandeste-te acum: Il vrei sau nu langa tine? Daca nu, las-o balta. Daca da, pana si cel mai mic da, atunci fii cu el si o sa-ti dai tu seama mai incolo daca totul e ok sau e cazul sa va despartiti.