| ColorfulRainbow a întrebat:

Salut.
Faza e ca sunt cam racita, am ragusit si imi curge putin nasul... dar deseara am o zi de nastere la un club si chiar as dori sa merg.
Acuma vreau sa ma bag in pat, beau ceai...si pe seara sper sa fiu mai bine.
Ce ziceti fac bine daca ma duc? sau ce sa fac? happy

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Poi sincer nu ar fi rau daca ai sta acasa. dar daca nu vrei sa ratezi ziua de nastere.atunci asigura-te ca ai nasu desfunat. =>SPRAY.si ca nu te doare gatul...=>streplsils sau mult ceai cu lamaie
Iar inainte sa pleci cu vre 4 ore. fa o baie in sare. o baie caldaaa...si cand iesi ai grija sa iti fie bine.sa nu racesti.sa fie multa apa in vana, ca sa nu ai spatele gol si rrestul corpului in apa, astfel racesti si mai rau. iar sa nu pleci pana nu ai parul uscat. dar in 4 ore nu are nimic. dar totusi uscal cu uscatorul de par, daca nu atunci o sa ai pielea capului umeda.si a doua zis raceala X 2happy
funda?