| gabyela a întrebat:

Salut fetelor! ati castigat careva la revista bravo girl? eu am castigat un gel de dus big grin si as vrea sa stiu daca sun la acel numar ce ma intreaba? confused

Răspuns Câştigător
| Andr33a_4197 a răspuns:

Cred ca o sa iti ceara codul ala din revista si adresa la care sa-ti trimita cadoul. Si eu am castigat un ruj dar nu am sunat pana acumbig grin

5 răspunsuri:
| cristina a răspuns:

Nu stiu
n-am noroc la castigurilaughing

| cristina a răspuns:

Felicitari

| gabyela explică:

Acum am sunat si m-a intrebat de serie, numele, adresa si numarul de telefon happy am avut ceva emotii dar e foarte draguta doamna kiss laughing multumesc pentru raspunsuri

| butterfly:X a răspuns:

Eu sun si nu mi raspundecryingam castigat un mp3 player:X dar nu mi raspundesad

| KAMYTZU a răspuns:

Dar in ultima revista nu este nici un concurs sadnr17