| Vasile_2692 a întrebat:

Salut fetelor.cine dintre voi ar vrea sa faca cunostinta cu un baiat simpatic?

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Baiii` Vasile, tu ai intrat pe site asta la agatat?
Te informez de acum --> nu prea o sa ai succes, adica nu o sa aiwinking
Mai bine, intra bhuei pe un site de matrimonialewinking
Si hai pa!

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Invata intai gramatica laughing ''cine dintre voi'' rolling on the floor e ''care dintre voi'' hmm...go pe matrimonialewinking

| Mewy a răspuns:

Pfflaughing)
get a lifewinking

| AnYkA52 a răspuns:

Un baiat pe nume vasile, din satu` mare de la taranoaia, cu casa din paie, care vrea o fata draguta? du`te si cauta si tu undeva nu stiu

| Lari02018 a răspuns:

Lasa idu tau