| AlinaAlbiNuTza a întrebat:

Salut fetelor. vreau niste sfaturi de la voi. Eu am parul blond.Cind eram mica era foarte deschis la culoare si frumos, acum insa s-a inchis putin la culoare, ce imi recomandati pentru a-l face mai deschis. Cel mai bun raspuns primeste funda...:*Scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| Biankiss a răspuns:

Te dai cu bere in cap si o lasi vreo 15 minute, sau faci un ceai de musetel si umezesti un prosop cu el(ceaiul sa fie fierbinte) si tii prosopul in cap 15 minute...sunt in aceeasi situatie ca tine, si nu vreau sa ma vopsesc.

2 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Foloseşte ceaiul de muşeţel, această metodă se aplică de regulă la blonde.
Baftă!

| Cristina_6184 a răspuns:

Pai eu zic sa iti cauti o vopsea de culoare preferabila sau sa mergii la coafor.