| NoGooD a întrebat:

Fratele meu a bagat de vreo 4-5 ori codul de deblocare gresit(eu am la telefon cod la tot meniul - BLOCARE TASTATURA!), iar acum numai merge codul... spune ca e gresit si cel bun. Sa mai astept cateva minute si dupa sa incerc sa il bag iar sau trebuie dus la cineva sa mi-l faca? ***Fundita***

Răspuns Câştigător
| Siminik a răspuns:

Fundita? happy

6 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Mai asteapta putin, cam o juma de ora. Si eu am patit la fel. L-am lasat inchis si dupa o jumatate de ora am bagat codul din nou si a mers. Succes happy

| BuBuulicious a răspuns:

Ce telefon ai? am si eu parola la telefon si multi au bagat codul gresit si nu s-a blocat... daca nu isi revine in urmatoarele 24 de ore atunci trebuie sa il duci la decodathappy

| Siminik a răspuns:

Asa am patit si eu.Stai linistit ca o sa-si revina! :*

| NoGooD explică:

Chiar nu ma poate lamuri nimeni?

| NoGooD explică:

Scuze scuze... Pana acum nu mi-au aparut raspunsurile voastre. Multumesc mult.

| NoGooD explică:

Gata. Merge acum.multumesc tuturor