| Elle2117 a întrebat:

Hey mai stie cineva de Driftul de Noapte cu Escu si Andrei? Au zis ca se vor intoarce la sfarsitul lui august si este deja septembrie straight face. Stiti cand se vor intoarce?
P. S nu stiam la ce categorie sa pun asa ca am pus la adolescenti

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai vin pentru ca Escu nu mai e la Radio21 si sefu' lor a zis ca e mai bine fara ei...pe bune...

| maryingerasulpasnic13 a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie sa se intoarca pentru daca au zis trebuie sa se tina de promisiune dar dupa parerea mea nu-ti face griji sunt si alte posturi asteapta si va incepe