| anonim_4396 a întrebat:

Salut, i-am spus fetei de care-mi place ca o plac dar ea mi-a zis ca nu ma place. Ar trebui sa mai incerc cu ea cu ea?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Las-o in pace, mai sunt vreun milion de ele

| Codsssd a răspuns (pentru sierra1):

O sa incerc, dar chiar o plac mult si o sa imi fie cam greu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Dacă te acceptă să te întâlnești cu ea, dacă sunteți împreună singuri sau într-un grup, să îi arăți prin comportament că meriți.
Dacă nu te respinge, ai o șansă să își schimbe sentimentele.

| Codsssd a răspuns (pentru sadrian46):

Pai i-am dat de inteles ca o plac, si ea la randul ei mi-a dat de inteles ca nu ma place, daca deja m-a respins mai are rost sa incerc cu ea?

| sadrian46 a răspuns (pentru Codsssd):

Da, mai are, dacă o vrei.

| Codsssd a răspuns:

Vreau sa zic ca nu i-am spus direct ca o plac, i-am dat de inteles ca o plac si ea la randul ei mi-a dat de inteles ca nu ma place.