| Yasmina_3676 a întrebat:

Salut ieri m-am imbracat in blugi subtiri lungi cu niste adidasi puma albi cu un maieu negru cu un fluturash format din cristale(am 14 ani). Dar in fiecare zi cand ma imbrac cu haine ba normale ba draguta ba cum se imbraca cantaretele toti oamenii cand trec pe langa ei in parc se uita la mine de parca a venit shakira in parc. De ce oare? Dau funa+vot.

2 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

laughing Atragi priviri. Ce e rau in astaa?
Insa daca se uita urat, probabil, dupa parerea lor esti imbracata prea vulgar sau neadecvat varstei tale.

| Marynna a răspuns:

Poate nu hainele sunt problema,poate atitudinea ta e problema. Daca ai o atitudine de fata usoara[nu trebuie sa fii asa,poti doar sa nu-ti dai seama cand te comporti asa] barbatii vad asta si se uita la tine, dar nu in sensul in care probabil iti doresti, ci in sens erotic.Incearca sa fii cat mai naturalawinking