| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Salut,ieri seara am cunoscut 2 fete eu cu un prieten.Le-am vazut pe balansoar in parc si el le intreaba cat e ceasul,ele ii zic si dupa incep sa rada, ne invarteam noi pe acolo prin parc iar ele se uitau dupa noi si radeau, el si-a facut curaj si le-a cerut facebook-ul dupa le-am cerut si eu.Am vorbit cu ele, una era mai vorbareata, iar cealalta nu zicea mai nimic...Este un semn ca daca radeau in parc sunt interesate de noi sau ce inseamna? Sau fata care nu vorbea asa mult sa fie mai timida sau sa placa pe vreunul dintre noi?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca radeau in parc,asteptau sa fie agatate,bagate in seama.
Sau,ma rog, cea care radea.
Cealalta care era mai tacuta, fii sigur ca nu era de acord cu ce se intampla, ar fi plecat, dar o tinea pe loc faptul ca era prietena ei in joc...imi pare timida si mai serioasa.

| SufletdeFataa a răspuns:

E complicat....Cum se uita la tine? Dar daca e sa fie timida... poate te place.