| anonim_4396 a întrebat:

Salut imi dati ceva sfaturi? Fetele imi zic ca arat bine si zic eu sunt cat decat ok. sunt fff timid si nu stiu ce sa fac am 17 ani si nu am prietena e asa rau?:-s. FEtele care imi zic ca sunt dragut imi sunt amice

Răspuns Câştigător
| Addiction a răspuns:

Salut. Daca nu te simti pregatit pentru o relatie nu te grabi. Nu e atit de rau faptul ca nu ai prietena. Totul va veni la timpul sau. Si daca vrei sa scapi de timiditate ar trebui sa iesi cit mai des cu prietenii si sa ai cu ei si familia conversatii deschise pe temele ce te deranjeaza. La urma urmei ei sunt cele mai apropiate persoane si cred eu ca te vor putea ajuta. Succese, pa pa!

2 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Mdaa asa sunt si eu numai ca am 14 ani si fac 15...

| bogdan_8101 a răspuns:

Da nu e ca nu sunt pregatit dar timiditatea...eu in loc sa fac ceva renunt... si tu megas stai lin ai abia 14 ani ce naiba asteapta momentu potrivit cand vei fi mai copt la minte si poate scapi mai repede de timiditate