| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, imi dati sfaturi despre ce sa comunic cu prietenii si dati-mi idei ce sa fac sa ma distrez personal in afara de a ma juca fortnite? (n-am mai jucat de vreo 8 luni). Deci stau langa un prieten nu stiu despre ce sa vorbesc

2 răspunsuri:
| costiceacristian200 a răspuns:

Poți să te distrezi jucându-te jocul brawl stars!

| Katie1356 a răspuns:

Vorbiti despre scoala, idei de vacanta, povestiti despre intamplari amuzante, carti citite, filme, muzica, vise, ipoteze pe care le aveti despre lume. Subiecte sunt multiple, tine de gradul de comoditate pe care il aveti unul fata de altul, astfel incat cu cat sunteti mai apropiati, cu atat vin de la sine. happy