| Lux3 a întrebat:

Imi este foarte frica deoarece am un 5 un 3 si un 4 la chimie si maine ma asculta pentru ultima data sa imi scot media, am invatat 6 lectii dar fara sa stiu sa fac probleme din pacate. Profesoara a spus sa invatam (deoarece suntem mai multi in situatia asta). Eu banuiesc ca ea vrea sa ne treaca daca a spus sa invatam ce vrem noi din caiet. E trist deoarece eu am trecut la tot su medii foarte bune, in afara de. chimie.
Va cer ajutorul, deoarece imi este foarte frica, daca o sa ma incurc si nu o sa mai stiu nimic? Daca nu ma trece?

Răspuns Câştigător
| Danutz_Dani_1994 a răspuns:

Chilleaza-te
Tu o cunosti mai bine pe profesoara ta de chimie decat noi, dar pot sa iti spun daca nu e o baba infima care crede ca materia ei e dumnezeu pe pamant, te trece.

| Lux3 explică (pentru Danutz_Dani_1994):

Pai nu e o baba infima chiar e destul de ok si mna, ma gandesc daca ne-a spus sa invatam ce vrem din caiet are tendinta sa ne treaca

| Danutz_Dani_1994 a răspuns (pentru Lux3):

Exact.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat