| Vyking a întrebat:

Imi merge netu' foarte greu. Vreo 3-5 min trebuie sa astept la o pagina ca sa se deschida si nu pot urmarii videouri.Am viteza stick-ului de net buna.Am Avira si dupa ce mi-a detectat niste virusi am sters fisierele.Nu am jocuri care ocuma mult si nici virusi.Va rog raspuns.

2 răspunsuri:
| raducuu a răspuns:

Nu pare sa fie o problema de la pc insa iti recomand sa suni la furnizzorul de internet de unde ai luat modemul pentru informatii.

| Shobo91 a răspuns:

Ar fi trebuit sa specifici de la ce Provider ai internetul, insa poate fi si de la limita acestuia (ex.firma de internet), poate ai limita la trafic, ca dupa terminarea acestuia sa scada considerabil!