| aJul a întrebat:

Salut, imi plac foarte mult > http://www.bershka.com/......e%2Bboots, dar sincer sa fiu 199 lei e prea mult, eu astept sa se reduca, port intre 40-41, credeti ca o sa mai gasesc? cand o sa se reduca? macar sa fie cel putin 150lei

2 răspunsuri:
| Dany3 a răspuns:

Astepti degeaba, nu se vor iefteni prea devreme deja sunt mai ieftini cu vreo 10-20 de lei ca din magazin ii iei mai scumpi dar te-as sfatui sa nu cumperi asa ceva de pe net ca eu am patit-o o data am dat 300lei si miau venit intr-o punga adidasi si nici nu era marimea pe care o comadasem si in plus erau si amandoi de stangu

| ionutell a răspuns:

Mmm daca stii ziu in care se fac reduceri poate ca da si parerea mea ar fi ca daca stii ziua ar trebui sa pleci mai de dimineata caci daca nu nu o sa mai ai prea multe sanse