| Angellina a întrebat:

imi plac mult jocurile RPG, Adventure, psihologice, horror chiar. mi-au placut foarte mult jocurile Nox si Sanitarium. ce jocuri de acest gen imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă FEAR (ambele părți).winking

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Mass effect, left4dead

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti plac rpg-urile, poti incerca si MMORPG-urile.Eu joc WoW TBC gratuit, dar e mai greu ca trebuie sa vezi de unde faci rost de joc... mie mi l-a dat un prieten.Este tot un MMORPG asemanator, Runes of Magic sau ceva de genu, foarte asemanator si cred ca e cu download.Totusi,aceste joc creeaza dependenta si iti trebuie cel putin 2 ore sa joci calumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz goldship dar metin2 nu are cum sa dea dependentza ca eprea uratlaughing

| goldship a răspuns:

Eu iti recomand metin2us jocu creaza dependenta...

Sau metin2 private ervar, este si metin2ro.