| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi place de o fata din sat cu mine si am inceput sa vorbesc cu ea si dupa cateva sapt de vorbit primeam un block asa de nicaieri si nu stiam de ce, prima data credeam ca tatal ei e strict si nu o lasa dar dupa imi dadea unblock vorbea cu mine si iar block ( ea a inceput conv ) si nu stiu ce sa zic, cand o vad se uita mereu dupa mine si imi da impresia ca ma place dar tot imi pun intrebari ca poate doar e pe interes sau cv.

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

"poate doar e pe interes " Tu fiind vreun milionar celebru.

Nu ai spus toata povestea.
Nu stim CE ai vorbit tu CU EA
sau CE ai vorbit cu altii DESPRE EA.
Sau cu cine altcineva te mai intalnesti tu.
Cu siguranta ti-a dat block pentru un motiv intemeiat. Si a doua oara la fel.
Ai intrebat-o cu ce ai suparat-o?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

"cand o vad se uita mereu dupa mine"
Sa intelegem ca atunci cand o vezi nici macar nu vorbesti cu ea, din moment ce fata ramane cu uitatul.

Tu nu ai habar cum sa te porti cu o fata.