| mycaela a întrebat:

imi place de un baiat si sunt foarte timida. am si nr lui dar tot nu am curaj sa vb cu el. voi ce sfaturi imi da-ti ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Ia`ti inima in dinti si suna`l. daca te cunoaste zii ca l`ai sunat sa mai vb ca te plictiseai, vroiai sa vezi ce mai face. chestii din`astea.iar dupa aia o sa te sune doar el.am patit si euhappy
pa-pa si bafta!

| cristinutza07 a răspuns:

Cu timiditatea nu ajungi nicaieri... apropiete cit mai mult de el vorbeste cu el intreaba-l ce mai face ...si pune mina pe telefon si suna-l

| Hachi a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie...iar cand l-am sunat pe acel baiat mi s-a parut ca era cam socat ca l-am sunat laughing depinde de tine ^^ parerea mea este sa il suni si sa te apropii te el ca altfel ti-l fura alta fata (cine stie) big grin succes!