| JustLiveYourLife a întrebat:

Imi place de un baiat si uneori fara sa imi dau seama scriu pe niste foi numelel lui. Iar cea mai buna prietena a mea imi spune mereu sa i le dau... dar nu am avut curajul big grin. Dar intr-o zi i-am scris numele intr-o inimioara si langa am scris " I love you ". L-am colorat cu multe pixuri cu sclipici si din astea. Iar prietena mea cea mai buna mi-a propus din nou sa il dau pentru ca e prea frumos sa il pastrez. Am fost de acord si am rugat o colega de-a mea care il cunoaste sa i-o dea fara sa ii spuna nimic(eu m-am semnat). Eu il l-am dat cu speranta ca, daca ma place, imi va spune sau imi va arata asta (recunosc ca nu am vb nici-o data big grin nici pe mess nici la scoal). Acum intrebarea este mai mult pentru baietii. Daca voua var placea de o fata, ati vrea sa afle si altii sau ati vrea sa fiti cat mai discreti? Ms anticipat.

3 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Eu cred ca de la bun inceput a fost un mic mare plan...creat de mintea ta indragostita.

| Mrlove a răspuns:

De ce cati mai discreti? esti discret cu cineva daca tie rusine cu ea sau nu vrei sa afle ceilalti daca este dimid probabil sa fie putin rusinos si chestia aia cu pixu parerea mea e cam infioratoare laughing cel putin daca eu as primi asa ceva ( bine am 18 ani)nu mas combina cu ea adica ai si tu putina incredere in tine apucade in vorba cu el intreaba-l ce face cand te intalnesti cu el daca este timid vezi sa vorbesti cu el intr-un loc mai retras sper ca te-am ajutat

| Razvan a răspuns:

Sincer e cam lunga calea aleasa de tine.Pana sa ajungi tu la el s-ar putea sa ajunga alta si atunci s-ar putea sa ramai cu foile, desenatul si ganditul.Nici macar nu iti trebuie tupeu sa te imprietenesti cu el. Pur si simplu faci cunostinta cu el, ii iei id-ul de mess, vorbiti, il chemi prin oras cu prietenii etc