| Zaruri666 a întrebat:

Salut! Imi place mult de o fata...sunt foarte îndrăgostit de ea...și cred ca și ei ii cam place de mine.
Chestia este ca eu am 17 ani și ea 13.
Fata arata bine pentru varsta ei, este dezvoltata.
Nu știu ce sa fac., oare sa vorbesc cu ea despre tema asta?
Oare este greșit? Ar zice ceva ai ei? Parintii ei ma plac, au doar vorbe de lauda despre mine.
Este corect ce vreau sa fac?
Va rog, nu dați cu hate, chiar o iubesc pe fata aceasta! Mulțumesc mult!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu zic sa nu-ti mai placa de ea, ca-i copilas mic la 13 anisori si risti puscaria juvenila daca ai sex cu ea.

| StoicAnalysis a răspuns:

Moral si legal vorbind, este cam gresit. Fetita abia ce a intrat in adolescenta si tu esti aproape de a fi adult. Nu crezi ca diferentele de rationament sunt cam mari?
Daca ea avea 18 si tu 22 de ani, atunci era ok, chiar daca diferenta de varsta e tot aceeasi.

Acum ca ai informatia, poti sa faci ce vrei. Oricum nu o sa fim noi trasi la raspundere in caz de ceva.

| Miruna333 a răspuns:

Ai 17, dar mine de 13. Cica o iubest. Las-o in pace

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă nu ai intenții sexuale cu ea si doar ceva inocent, atunci e ok, dacă esti dispus sa aștepți până mai crește pentru sex, sper ca ești conștient ca ea este cam micuță pentru așa cea, cât ar fi ea de dezvoltată, așteaptă măcar până face 16 ani. Ai grijă cu ea ca s-ar putea ca părinții ei sa nu mai aiba cuvinte de laudă la adresa ta dacă le umilești fica si o vrei pentru sex de la vârsta asta. Respect-o si așteaptă, e încă un copil.

| 1onur a răspuns:

Și tu și părinți ei sănteți pedofili ce fel de părinți sănătoși întregi la cap ar lăsa un copil de 13 ani sa aibă un iubit la vârsta aia tu ești ditamai măgarul ce cauți tu cu un copil de 13 ani sa ai de aface? De unde ai dat de părinți și familia asta? De unde o ști pe fată?

| 1onur a răspuns:

Pune mâna la muncă cinstită și lasă copii in pace

| AdeLeu a răspuns:

Stai cuminte, ai apucaturi de pedo

| elennaionela14 a răspuns:

Cere-i prietenia