| browneyes99 a întrebat:

Imi place sa fac lucruri manual. In viitor eu si o prietena de-a mea, dorim sa facem cat mai multe materiale "handmade". Asa ca va rog, daca stiti cumva siteuri in urma carora as invata sa fac cat mai multe lucruri dragute, ajutati-ma si dati-mi-le si mie! fuuunda mare si hai v-am pupat apasat!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| CristinaCrisfest a răspuns:

Pe site-ul www.crisfest.ro vei gasi multe tutoriale folositoare despre cum sa faci diverse lucruri acasa, gen sa transformi un tricou intr-un colier, sa faci trandafiri din hartie, origami, lumanari, quiling, etc. plus daca te inscrii vei primi un material pdf gratuit in care vei invata minunata tehnica a servetelului si alte lucruri frumoase.:-)

| felicitarihandmade a răspuns:

Daca doresti sa faci felicitari handmade in special quilling, gasesti tutoriale pe www.felicitarihandmade.com

| BRADUTZ a răspuns:

Materiale pentru handmade, gen pasta polimerica, etc sigur gasesti pe www.artistique.ro