| Picipuu a întrebat:

happy imi place un baiat din clasa si azi am aflat ca si el ma place (pentru ca o fata i-a spus ca il plac) si azi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si pur si simpl am simtit ca ma scufund in iad... mi-a fost asa rusine si nu stiu ca sa fac pana acum nu am mai avut vreau prieten ( am 11 ani happy )
Va rog dati-mi niste sfaturi puppy dog eyes ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| allyssa a răspuns:

Si ce daca nu ai mai avut inca un prieten, exista un inceput pentru toate.de ce sa nu incerci sa fi cu el, tu il placi el te place, ce altceva mai vrei? de ce ai zis ca te-ai simtit ca si cum te-ai scufunda in iad? e un lucru incrozitor ca ti-a cerut sa fi cu el? nu cred, e un lucru foarte bun si ar trebui sa accepti.mai bine incearca decat sa-ti para rau dupa ca nu ai incercat si apoi sa te intrebi cum ar fi fost daca erai cu el, sa regreti ca nu ai spus "da" la momentul potrivit. happy