| VladyCristian a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sterg o intrebare pe care am pus-o cu ceva timp in urma? happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| Eu_5933 a răspuns:

Nu poti sterge intrebarile. doar raluca poate. trimite-i un mesaj la contact si poate iti raspunde, dar sa stii ca primeste foarte multe mesaje si probabil nu iti va raspunde foarte repede happy
succes

| Aditu94 a răspuns (pentru Eu_5933):

Cine e Raluca?

4 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Intră pe http://www.tpu.ro/contact şi spune-i Ralucăi să ţi-o şteargă sau raporteaz-o ca având caracter irelevant, aşa am făcut şi eu la sugestia unui utilizator.
Succes!

| lol1232 a răspuns:

Intrebarile nu le poti sterge doar Raluca poate dar daca vrei neaparat mergi al Contact este sus si ii trimiti de acolo un mesaj bafta

| VladyCristian explică:

Multumesc. Nu trebuie neaparat sa sterg vreo intrebare dar ma gandeam daca as putea sa o fac happy