| CkErROo a întrebat:

Imi puteti spune ce ar trebui sa cumpar dintre un Nokia Lumia 520 si un LG Optimus L5 II?
Eram hotarat sa cumpar modelul Nokia, dar am vazut ca are o baterie de doar 1430 mAh, in timp de LG-ul are o baterie de 1700 daca nu ma insel.
FUNDA la cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

LG-ul.
Mi se pare mult mai reusit decat lumia 520 si plus ca androidul e mult mai popular si se gasesc aplicatii de 1000 de ori mai multe decat pentru alte sisteme mobile.

| Clara123 a răspuns:

Clar Nokia lumia! Eu am avut LG Optimus L5 simplu dar am auzit ca II este la fel.Are singlecore si se misca extrem de greu asa ca nu iti recomand.Chiar daca androidul este mai popular decat windows phone daca o sa-ti iei jocuri pe Lg Optimus L5 o sa se miste ff greu si o sa se blocheze. Spun din propria experienta.Acum am un Nokia Lumia 520 si se misca foarte bine si are o baterie ff buna. Sper ca te-am ajutat.