| krynutza13 a întrebat:

Salut happy imi puteti spune niste metode de scapat de petele maronii(pe spate) in urma cosurilor..acum vara nu pot purta maiouri din cauza lor..va rog sa ma ajutati...in urma bronzului vor trece sau nu? crying

2 răspunsuri:
| Alexaa009 a răspuns:

Salut! 2 metode care merg si va vor ajuta sunt cele care le folosesc eu de 1 an: sucul de lamaie aplicat seara pe zona unde aveti aceste pete si o crema BIO 10 DE LA BELLA AURORA SI BINE INTELES O CREMA CU SPF MAI MARE DE 15 INDIFERENTA CA E SOARE SAU NU! singura problema e ca crema e din Spania nu stiu daca se gasesc in Romania dar daca puteti sa o cumparati nu ezitati.P.S PETELE DISPAR DACA AVETI GRIJA SA FOLOSITI MEREU O CREMA DE PROTECTIE..deci nu va bazati ca daca va trec nu vor mai iesi..ptr ca veti avea o mare surpriza.un salut si numai bine

| krynutza13 explică (pentru Alexaa009):

Sunt din Rep.Moldova sper sa gasesc si aici aceste creme..pai daca nu deranjam eu cosii nu apareau petele alea x( acum sper sa mearga metodele..mrs mult :*:*