| Wolfhlyx28 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum se prepara painea cu mustar?

Răspuns Câştigător
| iceicebby77 a răspuns:

Bună ziua.
Pentru a prepara pâine cu muștar, se folosesc următoarele ingrediente;
- pâine de orice nație albă, neagră, brună, de preferat deja feliată, prețul variază de la 50 de bani la 3 lei.
- muștar, prețul variază de la 50 de bani la 4-5 lei. (desigur, care nu e expirat)
Se aplică cu un cuțit (dacă ești minor, roagă un adult să facă acestea) muștarul pe pâine. Se mai poate adăuga un pătrunjel pentru a da aromă mâncării.
Fundă?