| sweet97 a întrebat:

imi spuneti si mie niste statusuri funny! pls dau funda mare, mare:*

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeFunde a răspuns:

-Ma uit la luna, te vad pe tine! ma uit la soare, te vad pe tine! ma uit in departare, te vad pe tine! DA` da-te dracu din fata mea odata!
-m-am gandit la statusu` asta toata ziua
-Vreau sa stii ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari pe geam de la etaj, ma uit in jos si atunci. rad din nou.
-de vei plange pentru mine zi-mi sa plang si eu, de vei plange pentru alta iti doresc sa plangi mereu
-M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'!
-elodia... daca intri... da si tu un buzz ca suntem ingrijorati pentru tine laughingrolling on the floor)rolling on the floor
-stire de ultima ora: Elodia nu a murit... e pe invisible
-Voturi: 31 | Categoria: Statusuri Haioase, Funny
Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara.Doamne! sa scap berea din mana nu alta.
-In acest moment 8 700 de oameni se gandesc la sex, 5 400 au facut-o deja, 3 200 urmeaza sa o faca, numai unu sta si se holbeaza la statusuri
-sub o piatra grea doarme soacra-mea cititorii mei iubiti, mai usor sa n-o trezitiwinking
-PUMNUL-este partea de vorbire ce muta maxilarul dintr-o parte in cealalta si raspunde la intrebarea : MAI VREI? laughingrolling on the floor))))
Funda? batting eyelashespuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Aseara te-am visat
ca te-am sarutat
si de bucurie
am cazut din pat!

a fost o data,
un mos si o baba,
mosu a spus,
eu mor!
iar baba a spus,
iti dau ignorre

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "

de fapAs vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun t cat te iubesc

»" Sa iubesti nu e nimic , sa fii iubit e ceva , sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL ! "

Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spunde Te Iubesc cu o singura privire…

Visez doar la tine…. visez ca vei fi mereu langa mine. Oare visul meu se va implini? "

Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc ! "

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Spune-mi unde esti, sa stiu unde sa caut! Spune-mi ce visezi, sa stiu ce sa iti dau! Spune-mi pe cine doresti, sa stiu cine trebuie sa fiu! Spune-mi ca ma iubesti!

Tu de vei iubi pe alta… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC!

Voi radeti toti de mine ca sunt diferita, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul ...

Le doresc la totzi dusmanii mei 3 masini in fata casei:salvarea,politzia sh pompierii...

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda

DND aspir……. la o viata mai buna.

Cine rade la urma…nu s-a prins de gluma

Prietenii imi bat in geam.Nu-i aud…am termopan

| Stefana_6141 a răspuns:

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule! si acum, citeste de jos in sus scuze de mass dar e prea tare sa nu-l citesti merita citit

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine
Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!
Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.
Eu ti-am dat dor ca niste ex poti gasi multe genuri de statusuri pe http://www.statusuri.ro

| sweet97 explică:

Toate sunt tari:*.da acum nu stiu cui sa dau funda!