| Vlad20983737 a întrebat:

Salut! In 2015 cand m-am dus cu parintii mei la niste prieteni de familie ei aveau o fata care este cu un an mai mica decat mine(ea avea 11 ani si eu aveam 12 ani. Eu o cunosteam foarte bine pe acea fata cand eram la ea in camera mi-a zis hai sa ne sarutam si ne-am sarutat. De ce credeti ca mi-a zis asta?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si nu ai aflat in ultimii 6 ani?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Testa marea, să vadă dacă este sărată. Suntem în 2021.

| Andreeush a răspuns:

Abia acum te-ai gândit la asta?

| Werrich a răspuns:

Ca ești troll.

| Anonima163333 a răspuns:

Ca te placea, logic, doar nu te-ai saruta cu cineva care ti-e antipatic

| tzionut a răspuns:

Era curioasa savada cum e un sarut. Prea multe filme romantice vaazute...

| andra4870 a răspuns:

Mai stai sa te gândești la niște chestii din 2015? Make your move w her in 2021