| Meeee2 a întrebat:

Salut, in 4 ore fac 20 de ani!
Sunt foarte supărat, toți ma iau la mișto, toți ma fac fraier si ce-i drept asta sunt, am o viață de tot rahatul. Nu stiu ce imi doresc de la viață, o prietena nu mi-am gasit, pe lângă faptul că nu am avut nicio relație face to face ori sex sunt timid, prost, pitic, simt ca nu sunt bun de nimic. Am fost in depresie acum cativa ani, am luat tratament, acum 2 ani mi-a revenit anxietatea si iau serodeps, fumez ca un prost si nu știu de ce simt ca nu am alături pe nimeni care să mă înțeleagă și caut atentie mai mereu si nu gasesc, uneori am gânduri sa iau un pumn de pastile pentru totdeauna.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ceo drept asta sunt am o viață de tot rahat nu stiu ce imi doresc de la viață..."

pasul 1 - mai lucrează la capitolul "respectul de sine"

| FantasyBoy a răspuns:

1. Cauta-ti un job, aici sau peste granite.
2. Fa sport.
3. Inchiriaza-ti o locuinta oricat de modesta.
4.Nu te mai vaicari, altii n-au maini, picioare, sunt nevazatori si tot n-au depresii(prea mari).