| andreipop a întrebat:

Salut, in aceasta dupa masa mi-am spart din greseala display-ul laptopului. Mi s-a blocat si i-am dat una usor cu mana. As vrea sa stiu de la voi ce le-ati spune parintilor, deoarece mi-e foarte jena sa le spun. Multumesc!

2 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

ADEVARUL. Crede-ma...o sa tipe putin dar na...sa ii spui adevarul! Si tu cred ca ai fu suparat daca copilul tau tiar spune ca o spart dispalyul laptopului, deci? Punete putin in locul lor si da-ti seama ce ai vrea tu sa stii daca ai fi in locul lorwinking

| cataalecs96 a răspuns:

Pai eu in locul tau l-as lasa pe jos cu ecranul in jos ca sa-l poata gasi ei iar cand il geseste sigur te va intreba ce s-a intamplat iar tu te faci ca nu sti nimic si incerci sa te superi. Bafta!