| Alexia2550 a întrebat:

In cateva luni am majoratul si am decis impreuna cu parintii mei sa il tin separat cu rudele si separat cu prietenii. Cu rudele va fi o masa in familie si cu prietenii voi face la un restaurant o petrecere mare. Oarecum ma simt prost ca la toate majoratele sunt si rudele si familia intr-un singur loc si la mine o sa fie asa..sunt singura care procedeaza asa?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu esti singura, dar de ce nu le combini totusi? laughing Mai putina bataie de cap,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti singura, si eu am facut la fel, party la un pub cu prietenii si acasa, restrans, cu familia. E normal sa vrei sa le separi, doar nu-i nunta, in plus, tu si prietenii veti avea intimitate fata de ochii rudelor, care mai judeca?

| Gabriel2424 a răspuns:

Nu, este bine cum procedezi, nu trebuie sa amesteci familia cu prietenii, sa va puteti distra linistiți fara sa fie familia sa va priveasca.