| AlexanderAlex1 a întrebat:

Salut, in cateva luni un prieten isi serbeaza majoratul. Acolo o sa puna doar manele, problema e ca eu nu stiu sa dansez. Vreau sa invat sa dansez.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Uita-te la 2-3 nunti tiganesti (acolo predomina manelele) si, cu siguranta vei invata sa dansezi. Sincer, nu e mare lucru sa misti putin din maini si sa bati din palme. De asemenea, ajuns la majorat, te poti uita 2-3 minute in jurul tau. Va fi de ajuns pentru a prinde miscarea.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la clipuri cu manele, poate inveti ceva de acolo.

| Anabellaftw a răspuns:

Poti cauta tutoriale pe yt bft...sau te poti distra si asa nu cred ca toti stiu ca dansezewinking